تبلیغات
بانوی امروز در حریم حجاب و نماز


 
اوقات شرعی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

همه مصرف کنندگان به دنبال مواد آرایشی بهداشتی هستند که هیچ عارضه جانبی در پی نداشته باشند یعنی پوست را تحریک نکند و آلرژی ایجاد ننماید، ولی واقعیت این است که تاکنون چنین ماده‌ای ساخته نشده است.
مهندس مریم‌السادات موسوی‌زاده مدیر نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به استفاده مواد آرایشی بهداشتی، اظهار کرد: استفاده از فرآورده‌های آرایشی بهداشتی برای بهداشت و زیبا کردن پوست و تغییر ظاهر بدن بدون تغییر در عملکرد یا ساختار آن به کار می‌رود.
 
وی با اشاره به مصرف مواد آرایشی بهداشتی اظهار کرد: همه مصرف کنندگان به دنبال مواد آرایشی بهداشتی هستند که هیچ عارضه جانبی در پی نداشته باشند یعنی پوست را تحریک نکند و آلرژی ایجاد ننماید، ولی واقعیت این است که تاکنون چنین ماده‌ای ساخته نشده است.
 
موسوی‌زاده افزود...
با توجه به مواد شیمیایی متعددی که در ساخت مواد آرایشی استفاده می شود به خصوص فلزات سنگینی که در برخی اقلام آرایشی بهداشتی وجود دارد توصیه می شود از مواد آرایشی در حد کم و ضرورت استفاده شود.
 
وی با اشاره به اینکه مواد آرایشی بهداشتی غیر مجازبه صورت غیرقانونی وارد کشور می شوند، اظهار کرد: نظارتی بر نحوه تولید، شرایط نگهداری و حمل ونقل مواد غیرمجاز توسط وزارت بهداشت صورت نمی پذیرد و عمده این مواد در کارگاه‌هایی و در زیرزمین سایر کشورها و درشرایط غیربهداشتی تولید می شوند.
 
مدیر نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: بیشترین شکایت مردم در ارتباط با عوارض مصرف مواد آرایشی بهداشتی غیرمجاز حساسیت‌های پوستی است.طبقه بندی: دخترانه،
[ چهارشنبه 13 شهریور 1392 ] [ 06:08 ب.ظ ] [ a p ]
درباره وبلاگ

حجاب و نماز دو گوهر گرانبها در وجود تمامی انسان هاست که حجاب را زینت زن و نماز نشان دهنده ایمان او معرفی می کنند و این دو در کنار هم سبب رضایت خداوند سبحان و موجب سعادت انسان هاست.
به همین سبب خداوند متعال و پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و تمامی معصومین بزرگوارمان ، به انجام این دو فریضه بسیار امر فرموده اند و این وبلاگ بدین دلیل بانوی امروز نام گرفته است که، بانوی امروز در حریم حجاب و نماز، از هر نوع گزندی در امان خواهد بود....
بیمه ایران شهرکرد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب