تبلیغات
بانوی امروز در حریم حجاب و نماز


 
اوقات شرعی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو واکنش‌ گروه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و دانشجویی را در برداشته است.

جمعی از عاشقان رسول الله(ص) در حرکتی معنوی و در پاسخ به  هتک حرمت پیامبر اسلام، پیام آور صلح و مهربانی، محمدمصطفی(ص) عموم مسلمانان جهان به ویژه هموطنان عزیز را دعوت کردند تا با برپایی ذکر صلوات (هر خانواده 5 دور تسیبح) در روز جمعه عشق و ارادت خود را به رسول الله(ص) نشان دهند.

این فراخوانی با اشاره به اینکه توهین به مقدسات در هر مذهب و آیینی حرام و نشان دهنده ذلت، ترس و کینه هتاکان است، تأکید می کند فاجعه هتک حرمت بی شرمانه به ساحت مقدس پیامبر عزیزمان بار دیگر دل های مسلمانان جهان را جریحه دار نمود.

در بخش دیگری از این فراخوانی آمده است، اگر دشمنان خدا؛ ناتوانی و فرومایگی خود را در برابر عظمت و گسترش اسلام عزیز در قلب اروپا با توهین نشان می دهند، بر ماست که با ابراز انزجار عمومی، نفرت خود را از این عمل زبونانه، اتّحاد و یکپارچگی خود را درتعهد به اسلام و پیامبر عظیم الشأن آن به منصه ظهور بگذاریم.

در فراخوان جمعی از عشاقان رسول خدا آمده است: از عموم مسلمانان و عاشقان پیامبر دعوت به عمل می آرویم تا اذان ظهر روز شنبه را اذان عشق و ارادت به رسول خدا نماییم و با فریاد "اشهد ان محمد رسول الله " و همه جا را گلدسته های مسجد کرده و چون بلال مؤذن، عشق اسلام و رسول خدا شویم.

صلوات دعایی مستجاب و بزرگترین خیر و حسنه آسمانی بر پیامبر و اولاد اوست، از این رو مسلمان جهان به ویژه خواهران و برادران مسلمان ایرانی با معطر کردن دهان خود به ذکر صلوات، در هنگامه اذان مغرب روز جمعه در هر کجا که هستند، در مسجد، محل کار، حوزه علمیه، دانشگاه ها، مراکز تجاری، خانه و ...؛ کائنات را به تعظیم در برابر شأن پیامبر برانگیزند و ظهور منجی عالم بشریت را از خداوند خواستار شوند.

در ادامه این فراخوانی با بیان اینکه خورشید در آسمان هر روز با گلبانگ محمدی طلوع، و غروب می کند، می افزاید: اذان گلبانگ وحدانیت و ستایش خدا و اعلام برائت از مشرکین و اعلام بزرگی رسول اوست، ترانه ای آسمانی که در اقصی نقاط جهان به یک زبان، توحید را اشاعه می دهد و مسلمانان را به تعظیم در برابر خداوند دعوت می کند.

از عموم مسلمانان و عاشقان پیامبر رحمت و مهربانی دعوت به عمل می آوریم تا اذان ظهر روز شنبه را تبدیل به اذان عشق و ارادت به رسول خدا کنیم و با فریاد "اشهد ان محمد رسول الله " هر مکانی را گلدسته های مسجد کرده و چون بلال، مؤذن عشق اسلام و رسول خدا شویم.

برچسب ها: به دفاع از رسول الله، گلبانگ محمدی، لبیک یا رسول الله،
[ سه شنبه 30 دی 1393 ] [ 08:28 ب.ظ ] [ a p ]
درباره وبلاگ

حجاب و نماز دو گوهر گرانبها در وجود تمامی انسان هاست که حجاب را زینت زن و نماز نشان دهنده ایمان او معرفی می کنند و این دو در کنار هم سبب رضایت خداوند سبحان و موجب سعادت انسان هاست.
به همین سبب خداوند متعال و پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و تمامی معصومین بزرگوارمان ، به انجام این دو فریضه بسیار امر فرموده اند و این وبلاگ بدین دلیل بانوی امروز نام گرفته است که، بانوی امروز در حریم حجاب و نماز، از هر نوع گزندی در امان خواهد بود....
بیمه ایران شهرکرد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب