تبلیغات
بانوی امروز در حریم حجاب و نماز


 
اوقات شرعی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

تو لردگان همه حاج آقا اکبری رو می شناسند. خیلی مردمی و دوست داشتنیه. به خاطر رابطه صمیمی و طرز برخوردش با مردم همه دوسش دارند. ایشون پیش نماز ماست و همیشه برا ما حرف های قشنگ و تاثیرگذاری رو میگه (البته با گویش زیبای لری)

 چند روز پیش می گفت: «کاری که من می گم رو اگه تونستید انجام بدیدو به شوخی می گفت: من خودم نتونستم......دورغ نگید! چون گفتند اگه تمام گناهان دنیا رو تو یه اتاق جمع کنیم ودرش رو ببندیم کلیدشون دروغه! دروغ کلید تمام گناهانه»

تو سخنرانی 60 ثانیه ایش می گفت: نماز شب بخونید به هر شکلی که دوست دارید. اگه شب نتونستید روز قضاشو بخونید. نشسته بخونید، تو رختخواب بخونید، وقتی پیاده روی می کنید بخونید، هر وقت تونستید بخونید.


طبقه بندی: خاطرات نماز، عطر نماز،
[ جمعه 10 بهمن 1393 ] [ 07:51 ق.ظ ] [ a p ]
درباره وبلاگ

حجاب و نماز دو گوهر گرانبها در وجود تمامی انسان هاست که حجاب را زینت زن و نماز نشان دهنده ایمان او معرفی می کنند و این دو در کنار هم سبب رضایت خداوند سبحان و موجب سعادت انسان هاست.
به همین سبب خداوند متعال و پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و تمامی معصومین بزرگوارمان ، به انجام این دو فریضه بسیار امر فرموده اند و این وبلاگ بدین دلیل بانوی امروز نام گرفته است که، بانوی امروز در حریم حجاب و نماز، از هر نوع گزندی در امان خواهد بود....
بیمه ایران شهرکرد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب