تبلیغات
بانوی امروز در حریم حجاب و نماز


 
اوقات شرعی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

منشأ حضور قلب و تفهم و دریافتن افعال و اقوال نماز ، همت و کمال نمازگزار است و منشأ تعظیم ، معرفت به عظمت ذات اقدس حق و جلال و بزرگواری او و علم به حقارت دنیا و نفس و خست و پستی آن دو ، و توجه به این حقیقت که او بنده ای مسخر و مربوب است که مالک نفع و ضرر و موت و حیات و برانگیختن خود نیست، می باشد. اما هیبت: منشأش علم به عظمت خداوند ، و جنایات خود او و تفکر در آنچه به امم گذشته از آثار قهر و شدت سلطان خداوندی از عذاب و هلاکت دائمی رسیده و آن ها به خاطر رضای خدا آن ها را تحمل نموده اند ، می باشد. منشأ رجا و امیدواری ، معرفت به لطف خداوند و رفق و عنایت او در معامله با بندگان و کرم و عفو و جود و بخشش و قدرت او ، و غنای ذات او از اینکه از معصیت بندگان خطاکار ،ضرری متوجه او شود و اینکه رحمت ذات اقدس حق بر غضبش پیشی دارد و هر کس که او را طلب کند ، بی جواب نخواهد ماند. خلاصه ، معرفت به صفات جمالیه ی حضرت حق و رفتار نیکویش با مومنین و موحدین می باشد.


طبقه بندی: عطر نماز،
[ جمعه 17 بهمن 1393 ] [ 09:19 ق.ظ ] [ a p ]
درباره وبلاگ

حجاب و نماز دو گوهر گرانبها در وجود تمامی انسان هاست که حجاب را زینت زن و نماز نشان دهنده ایمان او معرفی می کنند و این دو در کنار هم سبب رضایت خداوند سبحان و موجب سعادت انسان هاست.
به همین سبب خداوند متعال و پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و تمامی معصومین بزرگوارمان ، به انجام این دو فریضه بسیار امر فرموده اند و این وبلاگ بدین دلیل بانوی امروز نام گرفته است که، بانوی امروز در حریم حجاب و نماز، از هر نوع گزندی در امان خواهد بود....
بیمه ایران شهرکرد
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب